dikkat eşin palace

Eşin Park projesi ve yenilikleri hakkında

Eşin Park projesinde çeşitli oyun alanları, cafe-restaurantlar ve Kuşadası/Kadınlar denizi mevkisinde bulunan şahane bir projedir.Bu yapı denize çok yakın olmakla beraber yaşanılan bölge mahalinde en iyi yapıdır diyebiliriz.Kusursuz ve eşsiz tasarımı ile bölge mimarisinin en profesyonel yapısı olması avantajını taşımaktadır.

Eşin Park projesi sadece lokasyon bakımından avantajlı olmayıp, ayrıca ucuz ve kaliteli olmak ile beraber yapılan bu mimari bir sanat eseridir.Dizayn bakımından diğer tüm gayrimenkullardan farklı olan Eşin Park lüx mimarisi ile tüm projelerden farklı bir yapıdadır.

Eşsiz yapıya sahip olan projeler !

Eşin Group firmasının kullandığı üst düzey teknikler ve inşa bölgeleri ile Türkiye’ye ve bölge zenginliğine yenilik katmaya devam ediyor.Ultra lüx daireler ve villalar yapan Eşin Group firması, iş adamı Rıdvan Eşin öncülüğünde projelere değer katmaya devam ediyor.

En son yapılan ve son olmayan Eşin Bodrum projesi ile bölge yapısına değer katan Eşin Group firması Türkiye’nin 81 ilinde inşa çalışmaları için projelere başlangıç vermiş durumdadır.Bu projelerin içeriği hakkında çeşitli iş adamları ile yönetim kurulu toplantısı yapan Eşin Group şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin analitik düşünce ve etik yapı bilinci ile projelere önderlik etmeye devam ediyor.

Eşin Group firmasının kullandığı üst düzey alt yapısı ile, çağımızın ileri gelen teknolojisinin kullanımı tüm personellerimiz ileri düzeyde gerçekleştirmektedir.

[DİKKAT] Eşin Garden-Eşin Park-Eşin Ada-Eşin Group-Eşin Life

Facebook üzerinden yapılan [DİKKAT] Eşin Garden-Eşin Park-Eşin Ada-Eşin Group-Eşin Life yazısı tamamen karalama bir yazıdır.

Yazan kişiler farklı fake(sahte)hesaplarla yorumları destekleyip, firmamızın işlerine engel olmaya çalışmaktadırlar.Bu kişiler sadece bize yönelik saldırı yapmayıp, müşterilerimizin kararlarını da etkilemektedir.Bunu yapan kişiler müşterilerimiz değildir.Tekrar ve tekrar söylemek durumundayız ki biz müşterilerimizin fikirlerine değer verip müşteri memnuniyetini vizyonumuz olarak en ön planda tutmaktayız.Eşin Group ailesinin müşterileriyle herhangibi bir sorunu bulunmamaktadır.Bir çok Gayrimenkul hizmeti verdiğimiz müşterilerimizle bir sorunumuz var ise ki; bulunmamaktadır, özen ile oluşturduğumuz destek ekibimiz ile şu anda mevcut olmayan sorunları çözmekteyiz.

Bu zamana kadar Eşin Group şirketine ve Rıdvan Eşin’e verdiği Gayrimenkul hizmetinden dolayı dava açılmamıştır.Bu durumun teyiti açısından dilediğiniz zaman E-mail,Telefon,7/24 Destek Sistemimiz ile bize ulaşabilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Takipte olduğunuz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
Eşin Group Ailesi.