hologram

Emlak’ta Son Nokta Hologram

Dünya çapında daha yeni olan Hologramı Türkiye’ye Emlak alanında ilk defa uyarlayan şirket İş Adamı Rıdvan Eşin önderliğinde kurulan Adiloğlu firmasının bünyesinde olan Eşin Group şirketidir.

Temel yapısını oluşturma çalışmaları devam etmekle birlikte 3D gözlüklere ilk olarak Eşin Bodrum projesi entegre edilmektedir.
Bu teknoloji yapısının açılışı esnasında TV kanalları, İnternet aracılığı ve çeşitli araçlar ile tüm emlak ve teknoloji takipçilerine duyurulacaktır.

Takipte kaldığınız için teşekkür ederiz.

Rıdvan Eşin ve Avrupa

İş adamı Rıdvan Eşin, Avrupa’da yatırım çalışmalarına başlamış durumdadır.Bu yatırım teknoloji üzerine olup, Almanya ve Fransa ülkelerinde hologram teknoloji kullanmayı hedeflemiş durumdadır.

Hologram teknolojisi ile anlık toplantılar ve seminerler düzenlemeyi planlayan Eşin Group şirketi, bu son teknoloji ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmak için herhangibi bir harcamadan kaçınmamıştır.3D gözlükler ve günümüzün ileri teknolojisi olan Hologramı bizzat ilk elden deneyimlemiş olacaksınız.

Hologram teknolojisi ilk defa (Elektronik ve Telekomünikasyon Araştırma Enstitüsü) çalışmaları ile günümüze uyarlanmıştır.Geç kaldığımız bu teknoloji diğer tüm teknolojiler gibi sonradan piyasaya sunulmuştur.Hologram alt yapısını 3D gözlüklere uyarlayan Eşin Group anlık olarak ses kalitesini kaybetmeden, görüntü kalitesini ultra seviyede tutup bu teknolojiyi ayağınıza getiren İş adamı Rıdvan Eşin’in yatırımları ile bugün ki Eşin Group firmasının ileriye dönük hizmet kalitesini arttırmak amacıyla yapılmıştır.

Hologram teknolojisi 3D gözlük ile uyarlama çalışmaları yapan Eşin Group Bilgi İşlem servisi yakın süre içerisinde bu yüksek maliyetli ayrıca lüx hizmeti size sunacaktır.

Saygılarımızla,
İnsan Kaynakları Departmanı