iş adamı rıdvan eşin

Eşin Park projesi ve yenilikleri hakkında

Eşin Park projesinde çeşitli oyun alanları, cafe-restaurantlar ve Kuşadası/Kadınlar denizi mevkisinde bulunan şahane bir projedir.Bu yapı denize çok yakın olmakla beraber yaşanılan bölge mahalinde en iyi yapıdır diyebiliriz.Kusursuz ve eşsiz tasarımı ile bölge mimarisinin en profesyonel yapısı olması avantajını taşımaktadır.

Eşin Park projesi sadece lokasyon bakımından avantajlı olmayıp, ayrıca ucuz ve kaliteli olmak ile beraber yapılan bu mimari bir sanat eseridir.Dizayn bakımından diğer tüm gayrimenkullardan farklı olan Eşin Park lüx mimarisi ile tüm projelerden farklı bir yapıdadır.

Emlak’ta Son Nokta Hologram

Dünya çapında daha yeni olan Hologramı Türkiye’ye Emlak alanında ilk defa uyarlayan şirket İş Adamı Rıdvan Eşin önderliğinde kurulan Adiloğlu firmasının bünyesinde olan Eşin Group şirketidir.

Temel yapısını oluşturma çalışmaları devam etmekle birlikte 3D gözlüklere ilk olarak Eşin Bodrum projesi entegre edilmektedir.
Bu teknoloji yapısının açılışı esnasında TV kanalları, İnternet aracılığı ve çeşitli araçlar ile tüm emlak ve teknoloji takipçilerine duyurulacaktır.

Takipte kaldığınız için teşekkür ederiz.

Eşin Bodrum

Rıdvan Eşin, Eşin Bodrum projesi takibi için birden fazla teknik ekip sevki talimatı vermiş bulunmaktadır.Teknik ekipler proje takibi ve mevcut olmayan sorunların takibi amacıyla çağrı merkezinde çalışmaktadır.Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek üzere bölgede verilen talimat ile kurulan ofiste birden fazla iş bölümü uzmanı mevcuttur.

Rıdvan Eşin, müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutmuş ve bu vizyon bu günki Eşin Group’u ortaya koymuştur.Türkiye’nin ileri gelen şirketlerinden biri olan Eşin Group, Rıdvan Eşin öncülüğünde yeni projeler’e başlamıştır.

Rıdvan Eşin, her hafta yaptığı röportajlar ile takipçilerine geleceğe yönelik planlarını,projelerini ve fikirlerini anlatmaktadır.İş adamı Rıdvan Eşin müşterilerine verdiği değerden ötürü bu röportajlarına extra olarak vakit ayırmak durumundadır.

Yoğun bir iş temposunda müşterilerine vakit ayırmayı kendine görev edinmiş İş Adamı Rıdvan Eşin, her türlü görüşü dinleyip fikirlerini paylaşmaktadır.

Sizde bu röportajlarda  yer almak için; medya@esingroup.com.tr aşağıda belirttiğimiz metin ile mail atmanız yeterli olacaktır.İnsan kaynakları uzmanı yetkililerimiz formu inceleyip en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Vaktinizi ayırıp  takipte kaldığınız için teşekkür ederiz.
Eşin Group İnsan Kaynakları Departmanı

Form İçeriği;

Ad ve Soyad
Yaş
Katılım Bölgesi
Kısa Bir Biyografi
1 Adet Fotoğraf

Rıdvan Eşin ve Güncel Projeler Hakkında

Rıdvan Eşin önümüzdeki yıl yeni projelere imza atmak için bir çok strateji geliştirmekte.Önemli bir iş adamı olan Rıdvan Eşin, gelecek yıl projelerine Kuşadası,Davutlar,Bodrum,Didim bölgelerinde devam etmeyi planlamaktadır.

Bu plan doğrultusunda ilerleyen Rıdvan Eşin, projelerinde müşterilerin önerisini almak amacıyla çağrı merkezi ekibine ve bilgi işlem servisine bir talimat verdi.Belirli bir panel üzerinden müşterilerin önerilerini kayıt altına alıp, projelerde bu önerileri dikkate alarak müşteri memnuniyetini en ön planda tutup, projelerini profesyonel bilgi birikimi ve uzman ekibi ile hayata geçirecektir.

İş adamı Rıdvan Eşin, iş dünyasın da kendisi gibi adını duyurmuş inşaat ve çeşitli sektörlerdeki çözüm ortakları ile beraber kaliteli ve bir o kadar ekonomik yapıları tasarlamak için projelere başlangıç vermiş durumdadır.

Atv,Euro D,Star TV ve çeşitli medya kuruluşları ile siz değerli takipçilere son teknoloji ürünlerimizden faydalanıp en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla hiç bir masraftan kaçınmayan Rıdvan Eşin, Türkiye’nin önde gelen kuruluşları ile başlattığı çalışmalara aralıksız devam etmektedir.

Takipte kaldığınız için teşekkür ederiz.
Rıdvan Eşin Fun Club
www.facebook.com/ridvanesinfunclub