kuşadası

Eşin Bodrum Projesi ve Eklentileri

Eşin Bodrum projesi eşsiz bir mimariye sahip olup, Bodrum’un en gözde bölgelerinden birinde kurulmuştur.Bu gözde bölgelerde yapılmış olan proje yapısı ve konumu bakımından çok değerlidir.

Gözde olan bölgelerde yapılan bu çalışma sıradışı bir yapıya imza atmıştır.En iyi derecede yapılan bu çalışmanın temelinden bitimine kadar uzman ekipler sürekli strateji geliştirmişlerdir.

Bu geliştirilen stratejiler ile yapının sağlamlığı daha da çok artmış, etik yapı anlayışına uygun mülkler tasarlanmıştır.Bu yapıların sağlamlığı birinci dereceden analiz uzmanları tarafından değerlendirilmiş, proje alanına yapının temeli atılmadan önce analiz değeri  verilmiştir.

Projenin her adımında uzman ekiplerimiz İş Adamı Rıdvan Eşin tarafından projenin yapısını sağlamlaştırmak ve modern mimari inşaa etmek amacıyla tahkikat çalışmalarına devam etmektedir.

blog.esinada.com # blog.esingarden.com # blog.esinbodrum.com # blog.esintepe.com # blog.esinpark.com

 

Eşin Bodrum

Rıdvan Eşin, Eşin Bodrum projesi takibi için birden fazla teknik ekip sevki talimatı vermiş bulunmaktadır.Teknik ekipler proje takibi ve mevcut olmayan sorunların takibi amacıyla çağrı merkezinde çalışmaktadır.Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek üzere bölgede verilen talimat ile kurulan ofiste birden fazla iş bölümü uzmanı mevcuttur.

Rıdvan Eşin, müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutmuş ve bu vizyon bu günki Eşin Group’u ortaya koymuştur.Türkiye’nin ileri gelen şirketlerinden biri olan Eşin Group, Rıdvan Eşin öncülüğünde yeni projeler’e başlamıştır.

Rıdvan Eşin, her hafta yaptığı röportajlar ile takipçilerine geleceğe yönelik planlarını,projelerini ve fikirlerini anlatmaktadır.İş adamı Rıdvan Eşin müşterilerine verdiği değerden ötürü bu röportajlarına extra olarak vakit ayırmak durumundadır.

Yoğun bir iş temposunda müşterilerine vakit ayırmayı kendine görev edinmiş İş Adamı Rıdvan Eşin, her türlü görüşü dinleyip fikirlerini paylaşmaktadır.

Sizde bu röportajlarda  yer almak için; medya@esingroup.com.tr aşağıda belirttiğimiz metin ile mail atmanız yeterli olacaktır.İnsan kaynakları uzmanı yetkililerimiz formu inceleyip en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Vaktinizi ayırıp  takipte kaldığınız için teşekkür ederiz.
Eşin Group İnsan Kaynakları Departmanı

Form İçeriği;

Ad ve Soyad
Yaş
Katılım Bölgesi
Kısa Bir Biyografi
1 Adet Fotoğraf

Rıdvan Eşin ve Güncel Projeler Hakkında

Rıdvan Eşin önümüzdeki yıl yeni projelere imza atmak için bir çok strateji geliştirmekte.Önemli bir iş adamı olan Rıdvan Eşin, gelecek yıl projelerine Kuşadası,Davutlar,Bodrum,Didim bölgelerinde devam etmeyi planlamaktadır.

Bu plan doğrultusunda ilerleyen Rıdvan Eşin, projelerinde müşterilerin önerisini almak amacıyla çağrı merkezi ekibine ve bilgi işlem servisine bir talimat verdi.Belirli bir panel üzerinden müşterilerin önerilerini kayıt altına alıp, projelerde bu önerileri dikkate alarak müşteri memnuniyetini en ön planda tutup, projelerini profesyonel bilgi birikimi ve uzman ekibi ile hayata geçirecektir.

İş adamı Rıdvan Eşin, iş dünyasın da kendisi gibi adını duyurmuş inşaat ve çeşitli sektörlerdeki çözüm ortakları ile beraber kaliteli ve bir o kadar ekonomik yapıları tasarlamak için projelere başlangıç vermiş durumdadır.

Atv,Euro D,Star TV ve çeşitli medya kuruluşları ile siz değerli takipçilere son teknoloji ürünlerimizden faydalanıp en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla hiç bir masraftan kaçınmayan Rıdvan Eşin, Türkiye’nin önde gelen kuruluşları ile başlattığı çalışmalara aralıksız devam etmektedir.

Takipte kaldığınız için teşekkür ederiz.
Rıdvan Eşin Fun Club
www.facebook.com/ridvanesinfunclub