Eşin Group firması müşterilerinden aldığı öneriler ile yeni projelerin temelini atmaya başladı.81 İl’de proje alt yapılarını oluşturmak için mimarlara yapıları çizdirmeye başlamıştır.3D çizimler yakında 3D gözlük ve Hologram teknolojisi ile ayağınıza kadar gelecektir.

Bir şehire gitmeden 3D gözlükler ile oranın cografi yapısından tutun, yerleşim tahkikatına ve yerel halkın yaşam tarzını detaylı olarak izleyebileceksiniz.Şehrin iklim seviyelerine kadar her detayı canlı olarak yaşayabileceğiniz bu yapı kurulum aşamasındadır ve İş Adamı Rıdvan Eşin’in talimatı ile Eşin Group Bilgi İşlem servisi yazılım, tasarım departmanı çalışmayı üstlenmiştir.

Bu çalışmanın başlangıcı için çok yüksek maliyetler çıkmıştır.İş Adamı Rıdvan Eşin hiç bir maliyetten kaçınmamış ve son teknoloji hologramı müşteri memnuniyeti için en kaliteli halde tasarlatma talimatı vermiştir.Bu talimat doğrultusunda 3D çizimleri tasarlayan Eşin Group Tasarım ekibi gecesini gündüzüne katarak en iyi görüntüyü alt yapıya uygun hazırlamak için çalışmaktadır.

Katarakt’a gelen görüntü kalitesini kusursuz yansıtması amacıyla gözlüğün yapısını dahi kendileri tasarlamaktadır.Yazılım aşamasında ise bu görüntüyü gözlük teknolojisine kusursuz entegre etmek için hat bağlantıları ile birlikte yazılımın temel alt yapısını oluşturup, server yapılandırması çalışmalarına devam edilmektedir.

Gelişmelerden takip ettikçe haberdar olacağınızı biliyorsunuz 🙂 Takip etmeden’de sizi haberdar edeceğiz.Sadece abone bültenine abone olmanız yeterli.

Saygılarımızla,
Rıdvan Eşin Sosyal Ağ ve Medya Yönetim Birimi