rıdvan eşin

Eşin Hukuk Bürosu

Eşin hukuk bürosu Aydın merkezde faaliyet göstermektedir. Yönetimini Rıdvan EŞİN üstlendiği Eşin hukuk bürosu, bünyesindeki avukatlar ile hukuk mücadelelerinde görev almaktadır.

Aynı zamanda Eşin Group bünyesine dahil olan Eşin Hukuk bürosuna ulaşmak için :

Hasanefendi Ramazan Paşa Mah. Hükümet Blv. 3. Sok. 1 Pehlivan Apt. K:1 Efeler, Aydın Haritada Gör
0256 214 11 70

Eşin Group Halkla İlişkiler

Eşin Group Halka İlişkiler Servisi sürekli olarak yeni formüller üreterek müşteri ilişkilerini en ön safhada tutma amacıyla çalışmaktadır.Teknolojinin en önemli araçlarından biri olan İnternet üzerinden çeşitli formlar ile müşteri memnuniyeti ve itiraz haklarını gizlilik koşulları çerçevesi altında 3. şahıslar ile paylaşılmadan sistem
üzerinden direkt olarak Eşin Group Halkla İlişkiler Departmanına gönderilmektedir.

Talepler doğrultusunda Halkla İlişkiler Departmanı konuları detaylı incelemeye tabii tutup, yetkili tarafından gerekli görültüğü takdirde İş Adamı Rıdvan Eşin’e durumu analiz raporu ile iletmektedir.İş Adamı Rıdvan Eşin konuyu inceledikten sonra vereceği talimat doğrultusunda ilgili birim konuyu ihtimatlı davranarak ele almaktadır.

Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş Eşin Group Halkla İlişkiler Departmanı çalışmalarda başarılarını müşterilerin yorumlarında aramaktadır.Özverili çalışmanın temel anahtarı olan müşteri memnuniyeti şirketin başarısını yansıtmaktadır.

Eşin Group ilkeleri kuruluşundan itibaren ayakta kalmasını sağlayan en temel unsurdur.Bu unsurları vakti ve yeri geldiği zaman her aşamada başarılı biçimde yerine getirmeye çalışan Halka İlişkiler Departmanı bu senede yapılan tüm projelerin başlangıcında ve bitişinde Eşin Group şirketinin kaynaklarını kullanarak Halkla İlişkilerini en üst düzey güven derecesinde tutmayı bir önceki projelerindeki gibi başarmıştır.

Halkla İlişkiler Servisine Ulaşabileceğiniz Telefon Numaralarını önceki konu başlıkları altında bulabilirsiniz.

Fan Klub

Merhaba değerli takipçiler,

Rıdvan Eşin Fan Club yöneticisi olarak bugün bloğa bir kaç bildiri de bulunmak istedim.Bugüne kadar Eşin Group takipçisi ve müşterisi olarak hiç bir projeyi sorunlu bir şekilde teslim ettiklerine tanık olmadım.

Önceleri Rıdvan Bey’i sakalından dolayı yargılardım lakin kendisi ile tanıştıkça ne kadar ilim ve bilim sahibi bir insan olduğunu anlamış oldum.Gayet anlayışlı edepli ve insanlara nasıl hitap etceğini bilen bir şahıstır.Kendisinden bir adet mülk aldım ve gerçekten memnunum.Aslında medya kanallarının her zaman doğruları yazmadıklarına bir kez daha şahit oldum.

Rıdvan bey’i tanımadan önce benimde ön yargılarım vardı lakin tanıştıktan ve projelerini inleceleyip, nezaketi ile konuk ettiği bir otelde konakladım.Hiç bir masraftan kaçınmayıp hiç bir hizmete ücret istenmedi ve üstelik daha mülk almamışken.

Bu derecede dürüst ve erdem sahibi birine daha önceden şirket sahibi olarak rastlamamıştım.Kendisi paraya tamah etmeyen ve her yaştan her ırktan insanları dinleyebilen hatta ve hatta bir çocuğun fikirlerini bile dinleyen bir insandır.Bu denli sağlam karaktere sahip olan Rıdvan Eşin hakkında yazılanları görünce inanın çok üzülüyorum.Kendi isteğimle fan club kurulumu projesini talep ettim ve gerekli yatırımları yaptılar.Ben bu meziyette bir insanın internette hakkında kötü şeyler yazılması taraftarı değilim.

Allah yardımcısı olsun ve yazanlar da umarım bu yazıları okur ve bir kez daha internetten bile olsa bir insanın sözü ile başka bir insanı kötülemenin ciddiyetini ve boyutunu umarım anlayabilirler.

Saygılarımla,
Rıdvan Eşin Fan Club Yönetim Başkanı.

Bodrum'da Satılık Yazlık

Bodrum’da Satılık Yazlık

Türkiye’de turizmin öncü ilçelerinden Bodrum’da Satılık Yazlık fiyatları bölgelere göre değişkenlik gösterebiliyor. Yeşilin ve mavinin birleştiği yurt dışı ve yurt içi turistlerin akın ettiği Bodrum yaz aylarında turist akınına uğruyor.

Bodrum’da Bodrum’un incisi Eşin Deluxe Bodrum ‘dan yazlık sahibi olmak artık çok kolay. Sadece 99,900 €’dan başlayan fiyatlarla daire sahibi olmak için yapmanız gereken 0256 212 70 60 numaralı çağrı merkezini arayarak yatırım danışmanınız ile görüşmek.

Daha fazla bilgi için www.esingroup.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kuşadası'nda Yazlık Fiyatları

Kuşadası’nda Yazlık Fiyatları

Kuşadası’nda yazlık fiyatları gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Eşin Group inşaa ettiği eşsiz mimarı yapıları ve uygun ödeme seçenekleri ile artık ev sahibi olmak çok kolay. Eşin Group yönetim kurulu başkanlığını yürüten Rıdvan Eşin aynı zamanda avukatlık mesleğini yürütmektedir.

Kuşadası’nda en uygun fiyatla en kaliteli modern yapılardan yazlık sahibi olmak için www.esingroup.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’de Eşin Group

Eşin Group köklü bir firma olmak ile beraber, yıllardır eşsiz yapılarla ve uzman kadrosuyla tüm Türkiye’ye ve yurt dışına hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu eşsiz yapıları tasarlama aşamasında ve daha sonraki planlama bölümünde, kısacası her adımında Rıdvan Eşin özenle ve bir o kadar sadelik anlayışı ile projelerle bizzat kendisi ilgilenmektedir.

İş adamı Rıdvan Eşin yoğun bir çalışma temposu içinde departman ayırt etmeksizin geniş genel kültür bilgisi ile her bölüme ayrı teknikler vermektedir.Bu teknikler doğrultusunda Eşin Group bu gün ki halini almıştır.

Her zaman vizyonunu geniş tutan Eşin Group tasarladığı sade ve bir o kadar şık yapıları ile muazzam derecede kıymetli vatandaşların ilgi odağı olmuş bulunmaktadır.

Değerli vatandaşların ilgisine Eşin Group hiç gecikmeden yanıt vermektedir.Şirket çalışanları ve prosedürleri müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş bulunmaktadır.
Türkiye’de bir çok bölgede; Aydın,Kuşadası,Davutlar,Didim,Ankara,İstanbul,İzmir ve daha bir çok ilde projeler yapmış olan Eşin Group yönetim kurulu başkanı Rıdvan Eşin, 81 ilin tamamında proje yapmayı planlamaktadır.

Abone Bülteni

Merhaba,

Abone bülteni hakkında kısa bir bilgilendirme yazısıdır.Sitelerimiz üzerinden İş Adamı Rıdvan Eşin’e abone olabilir güncel olarak abonelik bülteninden haberdar olabilirsin.Eşin Bodrum,Eşin Park,Eşin Garden,Eşin Ada ve diğer tüm projelerimiz hakkında güncel olarak röportaj yapan Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, her yayında yeniliklerden müşterilerimizi bilgilendirmeye devam ediyor!

Kurumsal facebook sayfası olan Eşin Group adresinden tüm gelişmeleri anlık olarak takip edebilir ve yorumlayabilirsiniz.Siz değerli takipçilerimize en kolay ve en kaliteli biçimde hizmet sunmak amacıyla oluşturduğumuz bu eşsiz yapılarda buluşmak dileğiyle.

Eşin Group, Rıdvan Eşin Fun Blog
İnsan Kaynakları ve Halkla İlişkiler Departmanı

Rıdvan Eşin ve Güncel Projeler Hakkında

Rıdvan Eşin önümüzdeki yıl yeni projelere imza atmak için bir çok strateji geliştirmekte.Önemli bir iş adamı olan Rıdvan Eşin, gelecek yıl projelerine Kuşadası,Davutlar,Bodrum,Didim bölgelerinde devam etmeyi planlamaktadır.

Bu plan doğrultusunda ilerleyen Rıdvan Eşin, projelerinde müşterilerin önerisini almak amacıyla çağrı merkezi ekibine ve bilgi işlem servisine bir talimat verdi.Belirli bir panel üzerinden müşterilerin önerilerini kayıt altına alıp, projelerde bu önerileri dikkate alarak müşteri memnuniyetini en ön planda tutup, projelerini profesyonel bilgi birikimi ve uzman ekibi ile hayata geçirecektir.

İş adamı Rıdvan Eşin, iş dünyasın da kendisi gibi adını duyurmuş inşaat ve çeşitli sektörlerdeki çözüm ortakları ile beraber kaliteli ve bir o kadar ekonomik yapıları tasarlamak için projelere başlangıç vermiş durumdadır.

Atv,Euro D,Star TV ve çeşitli medya kuruluşları ile siz değerli takipçilere son teknoloji ürünlerimizden faydalanıp en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla hiç bir masraftan kaçınmayan Rıdvan Eşin, Türkiye’nin önde gelen kuruluşları ile başlattığı çalışmalara aralıksız devam etmektedir.

Takipte kaldığınız için teşekkür ederiz.
Rıdvan Eşin Fun Club
www.facebook.com/ridvanesinfunclub

 

Facebook ve Diğer Sosyal Ağlar

Facebook sitesi üzerinde çeşitli proje sayfalarımız bulunmaktadır.Tüm müşterilerimiz gerek sosyal ağ üzerinde, gerek ise web sitesi veya telefon aracılığı ile firmamıza ulaşmaktadır.Çağımızın gözde teknolojisi olan interneti üst düzey birikimleri ile kullanan personellerimiz aracılığı ile müşterilerimize direkt olarak ulaşma imkanını firmamız sağlamaktadır.

Google ve çeşitli arama motorları ile firmamızın ortak SEO çalışması sayesinde tüm dünyaya adımızı duyurmak için her gün istikrarlı ve iradeli biçimde kendini her alanda geliştirmiş kadromuz ile kurulduğumuz günden itibaren başlattığımız bu yolda azim ile yürümeye devam etmekteyiz.

Google kuruluşunun arama motorunda indexlenen Rıdvan Eşin kelimesinde bir kaç olumsuz ve aslı olmayan kanıtsız yorumlar bulunmaktadır.Bilişim ekibimiz bu yorumların sahiplerini araştırmaktadır ve bio bilişim uzmanları ile hukuki işlemleri başlatmak için tüm gereksinimleri ve alt yapı çalışmasını sağlamaktayız.

Profil resimi bile olmayan 1 aylık profiller ile 40 senelik Adil Oğlu kuruluşu olan Eşin Group firmasını 2016 yılından itibaren karalamaya başlamışlardır.Eşin Group yönetim kurulu başkanı Rıdvan Eşin 20 yılı aşkın bir süredir proje yapmakta ve herhangibi bir şekilde müşteri memnuniyetsizliği ile karşılaşmamaktadır.Bu denli köklü bir firma olan Eşin Group’un son 1 sene içerisinde yaptığı projelerde de herhangibi bir sorun bulunmamakla beraber başarısını kıskanan ve gelişmesine engel olmak isteyen şahısların birleşimi ile web üzerinde önceden de bahsettiğimiz gibi karalama kampanyası devam ettirilmektedir.

Biz gerek web üzerinden gerek ise hukuki yollar ile hakkımızı arayacağız ve bu kampanyayı devam ettirip firmamızın ve yönetim kurulu başkanımız Rıdvan Eşin’e iftira atanlardan hesap soracağız.

Değerli okurlar, bloğumuzu takip edip konuyu tek taraflı olarak dinlemediğiniz için minnettarız.

Saygılarımızla,
Rıdvan Eşin Fan Club Yönetim Ekibi

Eşin Group, Rıdvan Eşin ve Projeler

Eşin Group, çeşitli projelerde adını duyurmuş köklü bir firma olmakla beraber, hiç bir müşterisini bugüne kadar mağdur etmemiş ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş bir firmadır.İnternette Eşin Group hakkında bir kaç olumsuz haber mevcuttur.Bu olumsuz haberler tarafımıza bir saldırıdır ve bizim müşterilerimiz olmamakla birlikte firmamızı karalamak için uğraşmaktadırlar.

Değerli okurlar, Eşin Ada, Eşin Bodrum, Eşin Garden, Eşin Life, Eşin Tepe projelerinde herhangibi bir sorun bulunmamakla beraber yapılan sözleşmede, vaad edilen tüm sözler yazıya dökülmektedir.Bir aksilik olması durumunda mevcutta bulunan sözleşme ile beraber hukuki süreç başlatılabilir.Uzun bir dönemdir internet üzerinde özellikle facebook sosyal ağ paylaşım sitesinde Rıdvan Eşin hakkında iftiralar ve karalama kampanyası başlatılmış ve itinalı bir şekilde çalışmaya devam edilmektedir.Bu çalışmaların bizi etkilediği pek söylenilemez lakin Eşin Group’u tanımayan insanların ön yargılı davranmasına sebep olmaktadır.

Eşin Ada, Eşin Park, Eşin Garden, Eşin Life, Eşin Bodrum ve diğer tüm projelerimiz için atılan iftiralara inanmayınız.Bu projelerdeki tüm tapuları ve eksikleri tamamlamış bulunmaktayız.Herhangibi bir problemde müşterilerimiz ile görüşüp çözmek için 7/24 web desteğide sağlamaktayız.

Saygılarımızla,
Eşin Group Ailesi