Rıdvan Eşin Anneler Günü’nü kutladı

Eşin Group yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Eşin yayımladığı mesajında; “Eli öpülesi, yüreği sevgi ve merhamet dolu, iyi insan yetiştirme gayreti ile mücadele eden, evladının sadece fiziki gelişimi için değil, aynı zamanda manevi yönünün de gelişimi için uğraşan, vatana, millete, ümmete hayırlı nesiller yetiştiren tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlarım.

Eşin Group yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Eşin yayımladığı mesajında; “Eli öpülesi, yüreği sevgi ve merhamet dolu, iyi insan yetiştirme gayreti ile mücadele eden, evladının sadece fiziki gelişimi için değil, aynı zamanda manevi yönünün de gelişimi için uğraşan, vatana, millete, ümmete hayırlı nesiller yetiştiren tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlarım. Kapitalist düşüncenin senede bir güne indirgediği, lakin İslam’ın yılın 365 günü hatırlanmasını emrettiği anneler, toplumu inşa eden insan mühendisleridir.

İyi annelerin olduğu toplumlar iyi olurlar. Bu noktada onlara çok büyük bir görev düşmektedir. Evlatların da kendisini doğuran, büyüten annelerine hayatlarının sonuna kadar “Of” bile demeden sevme, saygı gösterme ve onlarla ilgilenmeleri boyunlarının borcudur. Annelerin huzur evlerine terk edilmediği günlerde buluşmak dileğiyle, tüm anaların Anneler Günü’nü kutlar, saygı ve hürmetlerimi sunarım. Selametle kalın..” ifadelerine yer verdi.

Hakkında Rıdvan Eşin Editörü

Başka Haberler

Rıdvan Eşin’e “yılın iş adamı” ödülü

Aydınlı iş insanı, Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, iş seyahati için gittiği Almanya’da “Kars-Ardahan-Iğdır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: