Rıdvan Eşin; ‘En Büyük Engel Sevgisizliktir’

Aydınlı İş Adamı Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Rıdvan Eşin mesajında, “Hepimiz için en büyük engel sevgisizliktir. Engelleri sevgiyle ortadan kaldırabilir ve sevgiyle onlara yaşama sevinci veririz. Kimine kol, kimine bacak, kimine göz, kimine kulak olabilmeli ve onlar için empati kurabilmeliyiz. Zihinlerdeki ve gönüllerdeki engelleri kaldırdığımızda aslında hepimizin aynı olduğunu da göreceğiz.

Engelli kardeşlerimiz de bu ülkenin birer ferdi. Günlük hayatta onlara engel olmak yerine, hayatlarını kolaylaştırmak hepimizin görevidir. Onları iş hayatında, trafikte, sosyal yaşamda unutmamalı, engelsiz bir yaşam olanağı sağlamalıyız. Unutmamalıyız ki; “Hepimiz Birer Engelli Adayıyız”.

Bu farkındalık gününde, tüm engelli kardeşlerimizi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle selamlıyor, herkese sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum”. ifadelerine yer verdi.

Hakkında Rıdvan Eşin Editörü

Başka Haberler

Rıdvan Eşin’e “yılın iş adamı” ödülü

Aydınlı iş insanı, Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, iş seyahati için gittiği Almanya’da “Kars-Ardahan-Iğdır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: