Rıdvan Eşin’den Buharkent’te “AK HİZMET” mesajı!


AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Rıdvan Eşin, Buharkent’te konuştu.

Eşin ve ekibi Buharkent  Belediye  Başkanı Mehmet Erol, AK Parti  İlçe Başkanı  Uğur Kul ve ilçe teşkilatı  ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Belediyeye gerçekleştirilen ziyarette konuşan Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol “Hangi adayımız olursa olsun, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın uygun gördüğü adayımızla,  adaylık sürecinde entegre olunarak canla başla çalışacağız.Dağ taş demeden kapı kapı çalışmalarımızı Allah’ın izniyle sürdüreceğiz.” dedi.

Eşin, üç aydır yaptığı  çalışmalarında gönülleri fethederken adaylık sürecinde daha titiz daha detaylı çalışmalarını sürdüreceğini, çözüm odaklı birleştirici bir politika sergileyeceğini  söyledi.

AK hizmet anlayışını Aydın’ın  turizm, zirai ,ulaşım ile Türkiye’nin incisi konumuna getireceğini ve bu zenginliklerin değerlendirilmesi noktasında halk ile kafa kafaya vererek yola devam edileceğini ziyaretlerinde  dile getirdi.

11-029.jpg

22-017.jpg

33-010.jpg

Hakkında Rıdvan Eşin Editörü

Başka Haberler

Rıdvan Eşin’e “yılın iş adamı” ödülü

Aydınlı iş insanı, Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, iş seyahati için gittiği Almanya’da “Kars-Ardahan-Iğdır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: